ONURBİLİSİM KURUMSAL

Onurbilisim 2009 yılında kurulmuş bir şirketin 2012 yılında ONURBİLİSİM ismine geçmesi ile birlikte var olmuştur. Bizler kirala sat yönteminin aksine satın al kirala mantığı ile hizmet maliyetlerini en aza indirerek siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmeti daha ekonomik halde sunmayı ilke edinmiş bir firmadır.

ONURBİLİSİM KİMDİR?

ONURBİLİSİM 2009 yılında Kocaeli/İzmit'te VERİ MERKEZİ hizmetleri sağlamak ve gelişen ekonomiye destek sunmak amacı ile kurulmuş bir işletmedir.Geniş band internet çözümleri web barındırma ve sunucu barındırma hizmetlerinin yanı sıra canlı yayın hizmetleri, uydu stream hizmeti ve vpn hizmeti gibi bir çok hizmet sunmaktadır.ONURBİLİSİM'in 2010 yılında büyümesi %200 artış ile büyük firmalara hizmet sunmaya başlamıştır.

ONURBİLİSİM son teknolojiyi takip ederek oluşturtuğu sistem odası üzerinden sunucularını barındırmakta olup tüm network alt yapısı yedekli bir şekilde çalışmaktadır. Teknik ekip tarafından tüm sunucular 7/24 izlenmekte olup anlık olarak veri merkezi sıcaklığı ve enerji sistemi takip edilmektedir.

ONURBİLİSİM 2015 yılında son yaptığı yatırım ile 50.000+ Bin internet sitesini bünyesinde barındırma hedefini yakalamış olup 2016 yılı için ise bu rakamı 100.000+ İnternet sitesi olarak hedeflemiştir.

ONURBİLİSİM SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Alemdar VD
  • Vergi Numarası: 206 26 559 218
  • Şirket Merkezi: İzmit/Kocaeli
  • Ünvan: Onur Bilişim ve Yazılım Hizmetleri

KİMLER BİZİ SEÇTİ ?