ALAN ADI KAYDI

ONURBİLİSİM’den satın aldığınız domainler online olarak anında kayıt edilir ve satın aldığınız domainlerle ilgili bilgiler e-mailinize gönderilir.

ONURBİLİSİM’de''a yer alan domainlerinizi ve 15 adetten fazla ücretsiz domain servisini online olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Whois gizleme özelliği sayesinde domain kayıt bilgilerinizi istediğiniz zaman gizleyebilir veya aktifleştirebilirsiniz.

Çoklu Domain Güncelleme

Yenileme, Domain Sahibi Bilgileri, DNS, Domain Kilidi, Whois Bilgilerinin Gizlenmesi ve NameServer gibi pek çok işlemi birden fazla alan adı için uygulayabilirsiniz.

Hediye 100 Mb E-Posta

Ad ve Soyad (ör:isimsoyisim.com.tr) kullanarak satın aldığınız com.tr, biz.tr ve info.tr uzantılı alan adlarında 100 MB kotalı mail hesabınız ücretsiz. E-mail hesabınızı panelinizden oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Domain Güvenliği

Domain kilidi domainlerin transfer işlemlerini engellemek amacıyla kullanılan bir özelliktir. Domain adresinizi istediğiniz zaman online olarak anında kilitleyebilir veya kilidi kaldırabilirsiniz.

Bedava İç Transfer

ONURBİLİSİM’de bulunan domainizi herhangi bir ONURBİLİSİM kullanıcısına domain iç transfer özelliği sayesinde kolayca transfer edebilirsiniz.

Ücretsiz DNS Hizmeti

Domainlerinizin DNS işlemlerini online ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. DNS dosyanıza A, NS, MX, PTR, CNAME, TXT gibi sınırsız DNS tanımlaması kaydedebilirsiniz.

Sürekli Destek

ONURBİLİSİM üzerinden satın aldığınız domain adresi ile ilgili TR tescil işlemleri, DNS işlemleri, tescil işlemleri, yenileme işlemleri, silme talebi, transfer işlemleri, domain sahibi bilgi güncelleme alanlarında ücretsiz destek alabilirsiniz.